Pěsti zaúřadovaly ve čtvrtek nad ránem v pražském baru Kozička. Jakmile se na se sebe vrhli Mareš se Šteklem, strhla se taková mela, že se vyhledávaný podnik v centru Prahy stal hotovým kolbištěm.

Msta za nevěru

Moderátor se k celému incidentu ale postavil čelem. „No, jednou to přijít muselo. Neřekli jsme si ani ahoj a dali jsme si do huby jako chlapi,“ přiznal Blesku Mareš.

Přestože Faltýnová není s manželem už skoro rok, až nyní měl Štekl vůbec první příležitost ručně vrátit Marešovi, že mu odloudil manželku a matku jeho dcery Adriany (3).

„Není podstatný, kdo si začal. Vyřešili jsme to a je klid,“ řekl Leoš, který neměl problém o rvačce mluvit, zatímco Simon Štekl na dotazy Blesku 
nereagoval.

Rozvod na obzoru

Mezi sexy modelkou a nejlépe placeným moderátorem to jiskří od jara loňského roku, kdy je Blesk poprvé přistihl na procházce i s jejich potomky.

Krize nad manželstvím Faltýnové a Štekla se ale vznášela ve vzduchu delší dobu, kdy Faltýnová raději utíkala do vily na Floridě, kam už odlétá sporadicky. A když už, tak s Marešem, kvůli kterému se snaží co nejvíce času trávit ve své domovině

Fotogalerie
12 fotografií