Jen co vytáhne Leoš paty z domu a jde se bavit sám, zadělá si na problém. Mareš vyrazil s partou kamarádů na narozeniny jednoho pražského klubu, kde se setkal s misskou Lindou Bartošovou.

Podle zdroje týdeníku Sedmička se k sobě Leoš s Lindou měli a při rozhovoru to mezi nimi jiskřilo. „Nelíbali jsme se je to úplný nesmysl. S Leošem jsme kamarádi a jelikož tam byl hrozný hluk, musela jsem se k němu naklonit, abych ho slyšela. Takhle se bavím s každým kamarádem, kterého dobře znám,“ vysvětlovala Blesk.cz Linda.

Také Leoš jakékoliv sblížení popírá. Na druhou stranu ale nepřímo vyvrátil, že tak dobří přátelé, jak Linda říká, nejsou. „Viděli jsme se asi popáté v životě a bavili jsme se o práci. Nehledejte v tom nic, co se nestalo,“ svěřil se Mareš Sedmičce, s tím, že v baru byl skutečně hluk a proto měli hlavy blízko sebe. Veřejnosti to sice oba vysvětlili, ale co na to jejich partneři?

Přítel ty fotografie viděl a ví, že je to nesmysl, takže je naprosto všechno v pořádku,“ řekla nám Linda. Snad na to bude mít stejný názor i Leošova partnera Faltýnová. Petro, měj oči na stopkách. Čert nikdy nespí!

Fotogalerie
4 fotografie