S Kožíškem se herečka seznámila před deseti lety. Svatbu měli ovšem až v červnu loňského roku. Než se vzali, narodila se jim dvojčátka Magdalena a Pepa (4). Kožíšek si přál mít alespoň ještě jedno manželské dítě. Jeho sen se ovšem rozplynul, když viděl fotografie své ženy, jak se horlivě líbá s jiným, mladším a znatelně chudším, mužem.

Kvůli „pouhému“ produkčnímu Ondřeji Potykovi přišla Maurerová o pohádkový život, o kterém sní kdejaká žena. Jedna pusa jí vzala luxusní život, na který byla díky svému zámožnému manželovi až doteď zvyklá. Jenže ani její princ na bílém koni není žádné neviňátko.

Lákal Čechy na zlato z Ugandy

Podle deníku MF Dnes byl Kožíšek před třinácti lety trestně stíhán za daňové úniky, poškozování věřitele a zpronevěru. Celková škoda prý činila přes devadesát milionů korun. Na podzim 2005 byl odsouzen na osm let za mříže, odvolací soud ho však v prosinci 2006 zprostil viny.

Mediálně známým se stal díky mohutné kampani, kdy lákal Čechy, aby investovali do jeho zlatých dolů v Ugandě. Cena zlata se měla pohybovat kolem 1,2 miliardy dolarů. Podle policie však Kožíšek nikdy nevytěžil ani gram.

V té době navíc probíhalo vyšetřování Kožíška ohledně podvodu s akciemi firmy Imperio Regere. Kožíšek prý totiž prodával za velké peníze akcie firmy, která se chlubila téměř 12miliardovým základním jměním, ve skutečnosti měly ale akcie minimální hodnotu. Za tyto finanční podvody mu hrozilo až 12 let vězení. Celá kauza poté záhadně utichla...

Pouták
Autor: Blesk

Fotogalerie
4 fotografie