Problémy mezi manželi panují podle našich informací už delší dobu. Nedávný úlet Maurerové byl toho všeho jen vyústěním.

Líbáš jako Potyka

V prosinci loňského roku byla přistižena při vášnivé líbačce s pohledným produkčním Ondřejem Potykou. „Něco se v minulém roce stalo zbytečného a víc bych v tom nehledala,“ sypala si popel na hlavu Maurerová, která se trhliny v manželství snažila bagatelizovat. A

le nyní se ukázalo, že jsou mnohem vážnější, než se zdálo. „Neklape jim to už hodně dlouho. Snažili se manželství udržet kvůli dětem, ale ani jeden z nich není šťastný,“ prozradil Blesku člověk z okolí páru.

Vymodlená dvojčata

Oba nyní prožívají velmi složité období. Už kvůli svým vymodleným dvojčatům Magdalence (4) a Josífkovi (4), kvůli nimž musela herečka hodně obětovat. „Respektujte, že jsou určité věci, o kterých se člověk nebaví,“ odpověděla Blesku herečka na otázku, zda se s manželem rozvádí. Blesk se pokoušel získat i reakci podnikatele Milana Kožíška. Ten však po celý včerejšek nebyl kvůli svým pracovním jednáním k zastižení.

Příběh jejich lásky

Leden 2006: Oficiální představení

Herečka Míša Maurerová exceluje v roli ztřeštěné kadeřnice Digi v nekonečném seriálu Ulice. A protože se snaží střežit své soukromí, dala si pořádně načas, než poprvé na veřejnosti představila svého přítele Milana Kožíška.

Srpen 2008: Těhotenství

Dva roky se snažili o miminko, ale marně. Nakonec se rozhodli počít prvního společného potomka jinak než přirozenou cestou. „Trápili jsme se už dost dlouho na to, že jsme nakonec s přítelem přistoupili k umělému oplodnění,“ přiznala Míša, která díky této metodě čeká hned dvojčátka.

Leden 2009: Konečně rodina

Maurerová a Kožíšek prožívají dvojnásobné štěstí. V porodnici v Hořovicích Míša přivedla na svět dceru Magdalenku a syna Josífka, u porodu jí byl oporou její dlouholetý partner. „Je to největší štěstí, jaké prožíváme,“ shodovali se novopečení rodiče.

Červen 2012: Svatba

Pro svůj velký den herečka zvolila sněhobílé šaty jednoduchého střihu. Pár si řekl ano ve dvě hodiny odpoledne na zámku Zbiroh, kam snoubenci pozvali jen rodinu a nejbližší přátele. Pár měl už nevyšší čas. „Nikdo nás nemůže podezírat, že se bereme z mladické nerozvážnosti,“ smála se novopečená paní Kožíšková.

Prosinec 2012: Nevěre

Půl roku po svatbě ale idylka vzala zasvé. Časopis Spy zveřejnil fotografi e, na kterých se Maurerová, posilněná značnou dávkou alkoholu, divoce líbá s manažerem Ondřejem Potykou. I když zůstalo jen u jednorázového úletu, pro krachující manželství to byl poslední hřebíček.

Fotogalerie
7 fotografií