Herečka Míša Maurerová (33), která je už Kožíšková, nedá bez svých dvojčat ani ránu. Magdalenka a Josífek (3) ji doprovázejí všude.

Nenechali si společně ujít ani slavnostní otevření nového obchodu s botami. Míša dorazila s dětmi v naději, že doplní botník svých dvou ratolestí.

Dvojčata se ale rozdováděla ihned, jak u vstupu spatřila nafukovací balónky a Míša měla co dělat, aby je zkrotila. Ihned poté se společně vydali na zkoušku bot.

Syna Josefa během chvíle ženské záležitosi v podobě zkoušení jednoho páru za druhým přestaly bavit a veškerou pozornost věnoval balónku, který nafasoval u vstupu. Dcera Magdalenka se ale mezi botami cítila jako ryba ve vodě a Míša měla co dělat, aby jí z obchodu dostala.

Dvojitá radost, dvojitá starost

Se svým přítelem a dnes již manželem Milanem Kožíškem čekali přitom na dítě několik let. A pak přišly rovnou dva kousky! Dvojitá radost, ale i starost.

„S dvojčaty musí být dobrá matka hlavně výkonná manažerka,“ směje se Míša, která zjistila, že mateřství je podstatně akčnější než herectví. Jinak si ale roli maminky vysloveně vychutnává. "O práci zatím vůbec nepřemýšlím, snad až půjdou děti do školy,“ plánuje dvojnásobná spokojená máma.

Fotogalerie
7 fotografií