Divadlo Broadway uvede 7. března premiéru krutokomedy ”Večírek“ autora scénáře Michala Suchánka. Režie tohoto představení se ujal Ondřej Sokol. Autoři obsadili do hlavních rolí elitní činoherce, kteří jsou pro diváky zárukou jedinečného uměleckého zážitku. V hlavních rolích se diváci mohou těšit na Michala Suchánka, Ondřeje Sokola, Davida Matáska, Igora Chmelu, Marka Taclíka, Kláru Trojanovou, Richarda Genzera, a další.

„Tuto hru jsem začal psát před dvaceti lety. Nemusel jsem spěchat, takže podle doby, který jsem na něm tedy celkově trávil, je jasné, že nejde o scénář psaný na rychlo. Hru ve stylu “Tvrdealismu”, jak tento umělecký směr nazýváme, bych možná nikdy nedopsal. Ale Ondřej Sokol, kterého považuju za jedinečného divadelního režiséra, mě přesvědčil, ať hru dopíšu,“ svěřil se Michal Suchánek.

„Byl bych rád, kdyby se mi podařilo realizovat svůj záměr, který s touhle hrou mám. Jednoduše se to dá vyjádřit slovem Překvapení. přál bych si, aby vznikla inscenace, ze které si diváci odnesou nezvyklý zážitek,“ řekl režisér Ondřej Sokol.

Fotogalerie
3 fotografie