Herec a moderátor svůj plán do třetice vstoupit do svazku manželského před všemi tajil. Řekl o tom jen svému kamarádovi Pavlu Páskovi, který mu svědčil na svatbě s Ivetou Bartošovou (46). „Po Štědrém dnu mi Jirka volal, že jede s Andreou na tři neděle do Thajska a že si ji tam vezme. Říkal mi o svatbě na slonech,“ prozradil Blesku Pásek. On s ním však neletěl a dal přednost dovolené v Mexiku. „Jirkovi jsem dal požehnání a slíbil jsem mu, že půjdu za svědka, když bude sňatek potvrzovat v Česku,“ dodal Pásek.

Do roka a do dne

Svatba proběhla na stejném místě, kde Pomeje loni v lednu požádal svou milou o ruku. Na veselce dokonce nechyběli ani mniši. Nádherné fotky svědčí o tom, že si páreček svůj den D užil naplno. Andrea v bílých šatech a u modrého moře vypadala jako víla. Pomeje se musel pořádně plácnout přes kapsu, protože svatba na ostrově Koh Samui není levný špás. Vždyť ani na veselce s Bartošovou, která se konala na zámku Hluboká nad Vltavou, nešetřil. Pomeje tehdy dorazil za nevěstou na bílém koni.

Kolik stála a jak probíhala první svatba s herečkou Michaelou Kuklovou (44) nechce Pomeje ani exnevěstinka říct. Asi by na ni nejraději oba dva zapomněli.

 

Úterní Blesk
Autor: Blesk

Fotogalerie
4 fotografie