Je to tak. Jestli máte v živé vzpomínce první vystoupení Karla Gotta a tehdy ještě Darinky Rolinsové v Lucerně z roku 1984, kde světlo světa poprvé spatřila legendární píseň Zvonky štěstí, tak si musíte přiznat, že rozhodně nejste nejmladší.

Téhle Darince je dnes totiž jubilejních 40 let, má krásnou dceru Lauru, přítele slovenského rappera Rytmuse a nejspíš ty nejlepší přátelé, jaké si člověk může přát. K narozeninám jí totiž zařídili naprosto úchvatný dárek.

Rozkaz byl jasný. Vzít si elegantní oblečení do ruky a na další se neptat. Eva Skallová, Dariny nejlepší kamarádka a zároveň manažerka, jí připravila nádherné překvapení. Odvezla nic netušící Rolins na letiště, kde na dámy čekalo čtyřmístné soukromé letadlo a zamířily si to na otočku do předvánoční Vídně na Fantoma opery.

„Můj včerejší narozeninový dáreček od Evičky – mé manažerky a druhé ségry. Miluji zážitky a kamarády, bez kterých bych tuto skvělou vzpomínku neměla,“ napsala si nadšená Dara Rolins pod fotku z letadla, kterou pověsila na facebook.

Nějaký ten romantický dáreček se dá očekávat také od nápaditého přítele Rytmuse, který dal Daře například k jejich prvnímu výročí videoklip, kde se vyznává z lásky k ní.

Fotogalerie
19 fotografií