Jiřina Bohdalová (81)

9 milionů

Nejoblíbenější herečka měla v Pojišťovně štěstí nejvyšší denní honorář: 25 tisíc. V průběhu natáčení byla na place až deset dní. Za tři čtvrtě roku si tak Bohdalová vydělala bezmála dva miliony. A to měla Pojišťovna 5 sérií! Celkem to dělá devět milionů.

Karel Roden (50)

8 milionů

Přeborníkem v honorářích je bezpochyby Roden. Podle informací Blesku za seriál Terapie za 95 natáčecích dnů zinkasoval 8 milionů korun! Horentní suma prý byla víc než zasloužená. Během natáčení pětačtyřiceti dílů si herec sáhl na samé dno, vstával brzy ráno a točil až do noci. Chvílemi to vypadalo, že i on sám by si potřeboval naordinovat nějakou tu terapii. Letos Roden dotočil druhou řadu seriálu, o honoráři ale zarytě mlčí.

Zlata Adamovská (52)

7,5 milionu

Adamovská je v Ordinaci v růžové zahradě stálicí. Od roku 2006 absolvovala 520 natáčecích dnů a mohla si vydělat až 7,5 milionu korun!

Dana Morávková (40)

4,8 milionu

Doktorka Zdena Tichá za Ordinaci v růžové zahradě 2 zinkasovala přes dva miliony korun. V přepočtu je to 12 tisíc korun za natáčecí den. A to není všechno. Díky Velmi křehkým vztahům si herečka přilepšila o 2,8 milionu korun. Za jeden natáčecí den dostala 10 tisíc. Když se k tomu připočte honorář za StarDance, herečka je v pěkném balíku.

Tereza Kostková (36)

3 miliony

Herečka vstoupila do rozjetých Cest domů jako jedna ze stěžejních postav. Za natáčecí den si přijde na 12 000 korun. Divácky oblíbený seriál se na obrazovce Primy objevuje dvakrát týdně. Herečce tak na účet měsíčně přiskočí až 100 tisíc. Cesty domů mají sledovanost přes milion a čtvrt diváků a už se propracovaly do 5. série. Celkem si Tereza dává do daní už skoro 3 miliony.

Jaromír Hanzlík (63)

2 miliony

Herec měl za třetí řadu Pojišťovny štěstí honorář 780 000 korun. Coby doktor Jandera v Sanitce 2 si nechal svůj výkon ohodnotit milionem a čtvrt.

Josef Abrhám (72)

1,5 milionu

Za třetí sérii Nemocnice na kraji města po 20 letech si Abrhám coby primář Blažej připsal na účet 1,5 milionu korun. O něco méně podle informací Blesku dostala jeho žena Libuše Šafránková (59) za seriál Gympl.

Eliška Balzerová (62)

1,2 milionu

Oblíbená herečka Eliška Balzerová coby doktorka Alžběta Čeňková dostala za Nemocnici na kraji města po 20 letech hvězdný honorář 1,2 milionu korun. V přepočtu to vychází na 25 tisíc korun za natáčecí den.

Fotogalerie
7 fotografií