Fanánek v talk show na Óčku přiznal, že se z rodinného domu v Jevanech odstěhoval do roubenky v Krkonoších.

Vyhazov

Opustil nejenom manželku, ale i čtyři syny. Na dotaz Blesku, co ho k tomu vedlo, muzikant rázně odsekl: „Do toho vám vůbec nic není!“Fanánek sice v minulosti několikrát prohlásil, že ho život v Praze a jejím okolí nebaví, ale zřejmě to není jediný důvod k opuštění rodiny.

Chlast

„Návaly kritičnosti vůči vlastní ženě jsou ve mně odjakživa,“ vysvětluje své chování zpěvák. Už v devadesátých letech totiž zažil, jaké to je, když vás manželka vyhodí z domu. Tenkrát to bylo kvůli alkoholu.

„Celonoční tahy, manželčiny nadávky a slzy. Užil jsem si svou válku Roseových. Byla vleklá a urputná,“ přiznává Fanánek. „Někdy se to tak sejde a člověka na manželce se*e úplně všechno,“ říká upřímně hudebník v knize Járo, kakao.

Krize

„Říkal jsem si: Až budou kluci velký, ta pude! Ta pude! A místo toho jsem šel já,“ vzpomíná Fanánek na první manželskou krizi. Chvíli bydlel u kamaráda Sahuly, pak na Propasti, ale nakonec se vrátil domů. „Sebral jsem se, pokorně se vrátil domů a dělal, že se vůbec nic nestalo. Klíče jsem ostatně pořád měl a manželka zámek nevyměnila,“ přiznává Fanánek. Kdo ví, jestli to tentokrát dopadne stejně.

Fotogalerie
20 fotografií