Dalo se to sice očekávat, ale i přesto Iveta opět překvapila a ukázala, čeho je schopná. V pořadu Iveta Živě, který se vysílá na televizi Pětka souběžně s reality show, která mapuje Ivetin život, se zpěvačka ukázala značně špatně rozpoložená. Je možné, že byla opilá nebo pod vlivem silných utěšujících prášků?

Na dotazy svých fanoušků odpovídala naprosto nesouvisle, úsečně a měla problémy s vyjadřováním. Herec Jan Antonín Duchoslav (47), který pořad moderuje, měl opravdu co dělat, aby vůbec udržel Ivetinu pozornost.

Například divačka Jitka se ptala Ivety: "Můžete mi říci jak je možné, že se vždy dokážete za tak krátký čas dostat ze stavu, kdy jste nafouknutá, špatně mluvíte, moc dobře nevypadáte, a za měsíc z vás udělají hvězdu první velikosti? Prosím o radu, mám podobné problémy."

Iveta jí na to odpověděla: "Eh, jaké máte problémy," začala se nepřítomně usmívat a bylo na Duchoslavovi, aby vše opět uhrál do autu a údajně nachlazené Bartošové s otázkou pomohl.

Video
Video se připravuje ...

Iveta živě v televizi po své show TV Pětka

Duchoslav: Překvapilo mě to hodně

K Ivetině výstupu se dnes ve vysílání TV Pětka vrátil J. A. Duchoslav: "Pět předcházejících vysílání bylo naprosto perfektních... Tentokrát ale byla jakýmsi způsobem indisponovaná," začal herec, známý z filmu Sněženky a machři, mnohoznačně.

"Když jsme se vítali hodinu před vysíláním, tak jsem z ní určitě necítil alkohol," vyloučil však Duchoslav a dodal, že se s Ivetou jako staří kamarádi vítají objetím, takže by si patrně alkoholu všiml. Sám ostatně alkoholový odér dobře zná. 

Podle Duchoslava za Ivetino takřka šokující rozpoložení mohla další televizní divačka, která na Ivetu útočila, že se nestará o své dítě.

"Já se obávám, že prostě tyhle ataky nese opravdu těžce," řekl moderátor. "Víme, že Iveta nemá psychiku úplně v pořádku a jí to rozhodí strašně moc," dodal s tím, že jeho samotného však zaskočilo, jak moc byla Iveta po tomhle ataku mimo. 

Fotogalerie
3 fotografie