Zpěvačka nikdy nikoho nechtěla pustit do své ložnice. Nyní poprvé udělala výjimku a do své svatyně vpustila kameru reality show Iveta. „Tady s Pepou spíme,“ ukázala Bartošová na velkou postel.

Iveta zapomněla dodat, že před Rychtářem touto postelí, umístěnou do podkroví jejího domu v Uhříněvsi, prošli téměř všichni její bývalí milenci. Moderátor Zdeněk Podhůrský, veterinář Roman Hanke, exmanžel Jiří Pomeje nebo falešný italský hrabě Domenico Martucci.

Když nemůžu spát, sedím na záchodě a čtu si

Iveta otevřela i koupelnu, které vévodí velká rohová vana. „Koupelničku jsem si navrhla sama. Když nemůžu spát, sedím na záchodě a čtu. Pak mě to krásně unaví a usnu,“ prozradila a dokonce si na toaletu i sedla.

Zpěvačka má ještě jeden rituál. Každé ráno se cachtá. „Ráno vstanu, napustím si horkou vanu, uvařím si kafe, nasnídám se a dám si, bohužel, toho doutníčka,“ řekla se smíchem. Bartošová také prozradila velkou novinku. „Právě se chystá rekonstrukce mého bytu. Budu mít krásnou tradiční anglickou kuchyň z masivu, velkou pracovní desku a ostrůvek. To se bude vařit, to bude bomba!“

Video
Video se připravuje ...

Návštěva u Ivety: Hosty odvedla i do ložnice TV Pětka

Fotogalerie
8 fotografií