Jako vítěz se vrací ze Slovenska domů Gott. První část jeho podzimního turné 2012 byla triumfální. Nepošramotil ji ani fakt, že se v Žilině málem ušlapali nedočkaví fandové při vstupu na stadion. A ani daleko horší situace, která nastala v Bratislavě poté, co neznámý anonym vyhrožoval uložením bomby v hale. Na bezpečnost koncertu v beznadějně vyprodané hale dohlíželo 120 pracovníků bezpečnostní agentury.

Nelly vyskočila na pódium

Kromě fanoušků dorazila na Slovensko také zpěvákova manželka Ivana s maminkou Blankou. Slavíkovi celý koncert fandily i jeho dcery Charlotte Ella a Nelly Sofie. Mladší Nelly dokonce v závěru koncertu skončila u tatínka na pódiu, kam přišla pozdravit svou oblíbenou zpěvačku Moniku Absolonovou.

Kromě zpěváka a jeho managementu si mne ruce i promotér koncertů Miroslav Marek. Ten dokonce Gotta přirovnal k Pavarottimu. „Mohu s jistotou říci, že koncerty Luciana Pavarottiho a Karla Gotta jsou zcela srovnatelné a nejlepší akce, které jsem kdy uspořádal,“ uvedl nadšeně slovenský promotér Miroslav Marek. „Slovenské publikum bylo úžasné, ale už se těším na staré známé haly a tváře mých domácích fanoušků,“ netají ovšem Gott.

Splnil dva životní sny během jediného koncertu

Nejdřív se štěstí usmálo na invalidní babičku Jolanu Lalákovou (85), která fandí Slavíkovi od svého mládí, ale nikdy jej neviděla zpívat naživo. Přímo během koncertu v Bratislavě zpěvákovi předala dopis. K pódiu imobilní ženě pomohli hasiči. „Pozoruji vaši kariéru od svých 30 let. Jsem vaše veliká fanynka. Jsem ráda, že jste tak úžasný a skromný člověk,“ vysekla poklonu zpěvákovi Laláková.

O pár minut později se na pódiu objevil Alex (5), syn slovenského promotéra Gottova slovenského turné Miroslava Marka, který zbožňuje Karla a zejména jeho hit Beatles. Přímo se zpěvákem si jej dokonce zazpíval. „Bylo to super,“ zhodnotil zážitek chlapec, kterého potom Alex zavezl na svém elektrovozíku do výtahu a na pokoj.

Fotogalerie
14 fotografií