Simonin manžel Karel Vágner do porodnice přijel už během dopoledne, přípravy na odchod domů však daly Simoně pár minut zabrat. Porodnici opustili nakonec symbolicky v pravé poledne. Před pěti dny také přesně v pravé poledne totiž na svět přivedla svého druhého syna Bruna. Samým štěstím z nově narozeného syna, Karel úplně zapomněl přinést Simoně kytku. Zato si nezapomněl strčit do kapsy nožík pro štěstí, který nosí stále u sebe.

"Stále ještě pláču štěstím," svěřila se Blesk.cz před pražskou porodnicí U Apolináře Simona. Přestože rodiče s fotografií svého děťátka ještě nepochlubili, prozradila Simona něco o tom, jak vypadá.

Video
délka: 01:40.24

První rozhovor po narození syna Bruna Jan Jedlička, Eva Tušková, foto: Pátek, Souček

"Není podobný ani jednomu z nás. Má totiž tmavé vlásky i oči. Doufám, že se to ještě změní," řekla s úsměvem pyšná máma Simona.

Na malého brášku Bruna doma čekal Simonin první syn Max (2). "Maxík se na brášku moc těší. Aby nežárlil, dostal už jakože od Bruna dárek Mickey Mouse," dodala Simona s tím, že doufá, že Max sourozence přijme v pohodě.

Simona Krainová porodila syna Bruna minulý čtvrtek, vše bylo naplánované, jen pohlaví miminka modelka s manželem před veřejností tajili. Místo vytoužené holčičky přivedla Simona dalšího kluka, její syn Max (2) se tak může těšit na raubířské dovádění s bráškou.

Fotogalerie
14 fotografií