Exmanželku Zuzanu Kolářovou (40) zpěvák po rozvodu vypakoval. Asi se pak v domě sám bál, tak si pozval Lenku. Nakonec právě ona byla přímou příčinou krachu desetiletého manželství. „Rádi se vidíme, to je vše,“ tvrdil zpěvák. Možná mu při jeho současném pracovním vytížení ušlo, že Lenka zapomněla svou poslední návštěvu u něho ukončit a setrvala. Každopádně se už biletářka z pražského Divadla Broadway u Koláře chová jako doma.Nahodila bikiny a vystavila tělo slunci.

Kolářová si zřejmě polepšila

Zatímco si Kolář přivedl domů mladou studentku, jeho exmanželka Zuzana si našla bohatého milence. Takže »bejvalka « se má po rozvodu se zpěvákem jako v bavlnce, i když se to zdráhá přiznat. „O soukromí mluvit nebudu a pracovně se mám dobře,“ řekla Blesku Kolářová.

Exmanželka Koláře si nežije špatně
Autor: Archiv Blesku, Foto Blesk – Jindřich Starý

Její nový přítel Marek Slezák (39) je úspěšným byznysmenem. Jeho firma vydává časopisy pro velké firmy a na trhu internetové reklamy je velmi uznávána. Na rozdíl od Koláře také Slezák nemá jeden, ale hned dva domy. V prvním na okraji Prahy teď bydlí s Kolářovou a jejími dvěma syny. O druhý, poblíž Žďáru nad Sázavou, se majetkově dělí se svou matkou.

Fotogalerie
9 fotografií