Frontman kapely Olympic na své zahradě uspořádal tradiční Propast garden party. Zatímco loni museli všichni přijít v kloboucích, letos byla podmínka - bílé oblečení. "Když to táta vymyslel, tak jsem nevěřila, že jeho kamarádi rockeři, kteří v černé i spí, přijdou v bílém. A oni přišli. Je to fakt síla, vidět rockové muzikanty v bílém oblečku, vypadají tak nóbl," netajila své nadšení Marta, která svůj bílý outfit oživila holinkami v sytě růžové barvě.

Na mejdanu nechyběla ani Petrova nejmladší dcera Rozárka, která se narodila před necelými dvěma měsíci. "Rozárka je strašně živé dítě. Neustále křičí, spát chodí okolo půlnoci, prostě celý tatínek," svěřila se Blesk.cz rockerova třetí manželka Alice. S tou má Petr ještě dvouletou dceru Anežku.

Jandova manželka: Třetí dítě už nikdy!

"Jedno vím jistě, dvě dcery je konečný stav. Žádné do třetice už nebude. A dám si dobrý pozor, aby Petrovi neujely nohy," dodala se smíchem sympatická brunetka, která má po porodu už jen čtyři kila nahoře. "Diety nedržím, protože stále ještě kojím. Ale asi začnu s Martou běhat, aby to šlo rychleji dolů," míní Alice. Marta se totiž na léto nastěhovala ke svému otci.

"S Die Happy teď moc nekoncertujeme, protože se věnuji přípravě své sólové desky. A taky chci Alici pomoct s holkama, aby si trochu odpočinula," vysvětlila zpěvačka, která na party měla svého přítele, gynekologa Mirka Vernera.

Na večírku se kromě nemocného klávesisty Jiřího Valenty sešla celá kapela Olympic, v rudém, Ferrari dorazil Pavel Sedláček, Vlasta Horváth přišel s manželkou a dvouletou dcerou a nechyběla Yvonne Přenosilová.

Video
délka: 03:02.08

Grilovačka u Petra Jandy na zahradě Jan Jedlička, Markéta Reinischová

Fotogalerie
21 fotografií