V noci ze soboty na neděli Alice dostala kontrakce, a tak ji manžel odvezl do porodnice v pražském Podolí, kde přišla na svět i dcera Anežka, kterou už s Alicí má. Držel ženu za ruku „Alici jsem celou dobu, když rodila, držel za ruku. Byl to velmi rychlý porod, bez problémů a proběhl normální cestou. Miminko je zdravé, má se k světu a Alice taky. Jsem prostě šťastný,“ svěřil Janda, který v pondělí dopoledne seznámil se sestřičkou dcerku Anežku. „Líbila se jí,“ řekl s potěšením Janda.

Dětí jako smetí

Frontman kapely Olympic, která letos slaví 50 let své existence, je už pětinásobným otcem. Z prvního manželství vzešly dvě děti – Petr, který před deseti lety podlehl zákeřné rakovině, a rockerka Marta (38), zpěvačka německé kapely Die Happy. Ta se o sestřičce dozvěděla z esemesky, neboť si právě užívá sluníčka v Řecku.

Z druhého manželství má Janda dceru Elišku (19), a to s Martinou, která pracuje jako PR manažerka pro Kleopatra Musical a točí pro Primu Top Star. „Vážně, Petr má Rozárku, tak to mu musím poblahopřát. Slyším to poprvé od vás,“ řekla v pondělí udiveně Blesku Martina.

„Tak já jsem tu zprávu do světa vůbec nevytruboval, čekal jsem, že se informace dostane ven přirozenou cestou, a dostala,“ uchichtává se Janda a dodává: „Fotku v mobilu samozřejmě mám,“ Janda počítá s tím, že pro Alici a nový přírůstek do rodiny by si přijel do porodnice tak za týden. „Jen ať tam pod dohledem odborné péče holky odpočívají, to válčení s Anežkou v domácnosti nám skvěle jde, žádný strach,“ konstatuje lídr Olympicu.

Fotogalerie
11 fotografií