Podle listu The New York Post by se spolu dvojice měla opět scházet. V polovině dubna je viděl očitý svědek, který tvrdí, že se k Pennovi Němcová více než přátelsky tulila. S bývalým manželem zpěvačky Madonny chodila Petra v roce 2008 několik měsíců. Společně se dokonce objevili i na předávání Oscarů.

"Petra z něj byla úplně mimo. Hladila ho po rameni a po noze," prozradil svědek, který pár viděl v jednom z newyorských barů. Dvojice se seznámila během charitativní činnosti, které oba věnují velkou pozornost.

Světoznámá modelka se rozešla těsně před svatbou se svým snoubencem. Bývalý pár se rozhodl raději nepříjemnou věc vůbec nekomentovat. Petru stíhá jedna nešťastná láska za druhou. Mezi její bývalé milence se řadí takové hvězdy jako Bruce Willis (57) nebo James Blunt (38). Když si po těchto zpackaných vztazích našla fotografa Simona Atleeho, všechno vypadalo růžově. Pár se zasnoubil a Petra byla konečně šťastná. Jejich lásku však ukončila fotografova tragická smrt při Tsunami v roce 2004.

Fotogalerie
7 fotografií