Slavné ženy, které lesbickou lásku přiznaly

Herečka Jitka Smutná (59): Hvězda seriálu Cesty domů Jitka Sluková už deset let žije se spisovatelkou Petrou Braunovou. Uvědomit si sexuální orientaci jí ale trvalo léta. Je vdaná, má dvě děti a nyní je už babičkou vnoučka Františka.

Zpěvačka Aneta Langerová (25): Homosexualitu přiznala krátce po svém vítězství v pěvecké soutěži Česko hledá SuperStar. Momentálně je ve vztahu s herečkou Marií Štípkovou. Rozešly se na konci minulého roku, ale po pár týdnech se k sobě vrátily.

Tenistka Martina Navrátilová (56): K lesbické orientaci se přiznala už před třiceti lety. Teď randí s opravdovou kráskou - bývalou miss Sovětského svazu Julií Lemig (40).

Moderátorka Jitka Sluková (46): Moderátorka ČT24 loni přiznala, že po jejím boku nestojí muž, ale žena Radka, se kterou nyní přestavuje dům na Slapech. Na odlišnou orientaci přišla až v pětatřiceti letech a neskutečně se jí ulevilo. I když první vztah se ženou nevyšel.

Slavné ženy, které lesbickou lásku zapírají

Johanka Brzobohatá (29): Manželka Ondřeje Brzobohatého (28) rozkmotřila celou jeho rodinu kvůli svým údajným avantýrám se ženami, které měla, než se rozhodla vdát za muzikanta. „To fakt nemá cenu vyvracet. Myslím, že o mé sexuální orientaci jasně hovoří i pětiletý vztah s Ondrou a naše svatba,“ řekla před lety Johanka.

Herečka Adina Mandlová (†81): V souvislosti s kamarádkou Bertičkou a jejich nerozlučným přátelstvím se v Praze hodně mluvilo o tom, že jejich vztah je víc než kamarádský. Ostatně Bertička se prý svým lesbickým zaměřením netajila. Obě dívky chodily stejně oblečené a výstředně nalíčené. Jak to tehdy bylo, se už nedozvíme.

Slavné ženy, které si na lesbickou lásku jen hrají

Je známo, že ženy mají sklony se sebe navzájem více dotýkat. A na fotografiích takové doteky vypadají ještě více sexy. Vědí to slavné osobnosti i fotografové.

Mezi známé ženy, které se neváhaly před objektivem fotoaparátu svléknout po boku další krásky nebo se s jinou ženou vášnivě políbit na ústa, patří například věčná provokatérka Agáta Hanychová (26), herečka Kateřina Kornová (45), moderátorka Gábina Partyšová či spisovatelka Bára Nesvadbová (36).

Fotogalerie
13 fotografií