"Naposledy jsem s ní mluvila asi o půl osmé. Zrovna mi říkala, že se jí nějak zamotala hlava," řekla Blesk.cz Krampolová. Okamžitě zavolala sestře. Její manžel s dcerou jeli na místo, ale maminku Krampolové už našli mrtvou.

"Bojovala s rakovinou jater, moc chtěla žít a už to vypadalo, že máme nejhorší za sebou. Umřela ale asi na mrtvici," pláče Krampolová. Krampolová měla se svou maminkou velmi úzký vztah. Byly spíš jako kamarádky, které si vše řeknou a vždy pomohou.

"Byly jsme spolu stále v kontaktu, jezdila s námi na Okoř, prostě jsem v ní měla velké zázemí, maminka mi bude strašně chybět. Nahrazovala mi v posledních letech tatínka, který zemřel před několika lety," smutní manželka Krampola, která se s odchodem matky velmi těžce vyrovnává.

"Mám teď strašně problémů a maminka mě vždycky utěšovala. Smála se, že si z toho nemám nic dělat. Pak mě najednou takhle rychle opustila," tone v slzách Krampolová.

Nejstrašnější pro Hanku byl pohled na maminku v rakvi. "Jeli jsme s Jiříčkem hned za maminkou domů, chtěla jsem ji ještě naposledy vidět. Ale už byla uložená v rakvi. Mám to pořád před očima," dodala.

Fotogalerie
5 fotografií