„Musíte odsud. Ona jinak nevystoupí. Na fotky malého má uzavřenu exkluzivní smlouvu a platila by pokutu,“ žádal o vyklizení prostoru pořadatel charitativní akce. Až poté Erbová dorazila do malého sálu, aby podpořila nemocnou Lindu (které pomáhá i Blesk v rámci projektu Srdce pro děti).
Erbová kvůli Lindě spolu s dalšími známými tvářemi vystoupí 11. dubna bez nároku na honorář na módní přehlídce. Experimentální biologická léčba holčičky vyjde ročně na čtvrt milionu korun a pojišťovna ji nehradí. „Sbírku uspořádají i fotbalisté Českých Budějovic, kde hraje můj přítel,“ chlubila se Erbová.


















. Co jim asi tak máme závidět, že se Erbové milenec bude do nekonečna soudit o odkloněné miliony, že jeho dcera mu nemůže odpustit, že si rozbil rodinu kvůli Erbové, která si setsakramensky pospíšila, aby otěhotněla, že neuvidí, jak jeho děti dospívají, že si s nimi nepopovídá. Tohle může klidně jednou čekat Erbovou znovu, ale z jiného pohledu, až ji Řepka odkopne kvůli jiné