"Určitě budu hodně slavit, to přece k premiéře patří. Ale jen víno, žádné panáky, to bych zítra nevstal," řekl Blesk.cz Daniel Hůlka, který v roli policejního inspektora Javerta, exceluje. Hůlka sice domů odcházel mezi posledními, ale své pověsti pařmena a lovce žen nedostál. Domů odjel se svým manažerem.

Video
délka: 01:55.84

Byla na večírku po premiéře Bídníků bída? Jan Jedlička, hudba: Kevin MacLeod

Monika Absolonová, která je jednou z nových postav muzikálu, před premiérou pro své kolegy nakoupila tzv. zlomvazky v podobě 120 lahviček vína nebo sektu. Pak se na ně zapomnělo, takže se vytáhly až na afterparty, ale všechny se nevypily. Zbytek se dorazí na páteční druhé premiéře, která stejně jako první proběhne v GoJa Music Hall na pražském Výstavišti.

Jak už je u Moniky na premiérech zvykem, opět se jí ztratil pugét květin. Tentokrát od přítele Vráti Jandy. "Poprvé mi půlku kytek někdo ukradl po derniéře Kleopatry, po premiéře Vražda za oponou mi s kytkami ujel taxikář, a teď jsem je ani neviděla. To už je snad zákon schválnosti, že na své premiéře přijdu o kytky," postěžovala si zpěvačka.

Režisér Jiří Adamec s manželkou Janou vzali na Bídníky i svého čtyřletého syna Daniela. Ten k překvapení všech celý muzikál shlédl, sice druhou půlku na klíně své maminky a s neustálým pokašláváním, ale vydržel.

Zatímco většina hostů popíjela víno, Karel Gott dal přednost pivu. Ale dal si jen jedno a těsně před půlnocí se svou manželkou Ivanou odešel domů.  Dlouho se nezdržel ani Jiří Paroubek se svou manželkou Petrou. Po představení si dali džus a zanedlouho se také vypařili.

Fotogalerie
28 fotografií