Se svým otcem Ladislavem Štaidlem dorazil na premiéru muzikálu Bídníci i i Artur. A připravil si pro všechny přítomné velké překvapení - mezi důležité persony českého šoubyznysu vzal i něžnou společnost!

Pikantní je, že ji tak mohl představit například exmilenci své matky Ivety Bartošové Jirkovi Pomeje. Ten dorazil se svou současnou přítelkyní Andreou.

"Myslím, že je to jen kamarádka, kdyby to bylo vážné, věděla bych to první," prozradila Blesku Iveta Bartošová, která na premiéře chyběla.

Významnou společenskou událost si ale nenechali ujít ani Jiřina Bohdalová, Vendula Svobodová, Helena Vondráčková, manželé Gottovi nebo psychiatr Jan Cimický.

Gott s Ivankou přišli pozdě

Premiéra Bídníků proběhla ve středu v pražské GoJa Music Hall, a protože za těmito prostory stojí agentura Gott - Janeček, kolem věhlasného zpěváka se skutečně vše točí.

Karel Gott totiž přispěchal s manželkou Ivanou až 15 minut po začátku představení. Zdrželo ho, že celý den se pokoušel k sobě sladit oblek a kravatu. Začátek představení tedy byl kvůli Gottovi o čtvrt hodinku posunut.

Fotogalerie
24 fotografií