Moderátorka je jednou z mála českých celebrit, která kromě liposukce zadní strany stehen před deseti lety, nepodstoupila žádný jiný estetický zákrok u plastického chirurga. Zatím si prý vystačí s návštěvou salonu krásy, kde využívá všechny nejnovější světové metody v péči o tělo a tvář.

"Nechodím jsem moc často, protože nemám čas. Ale když už se sem dostanu, tak tady strávím několik hodin. Vezmu to od hlavy až k patě a odcházím domů o pár let mladší a hezčí," tvrdí Partyšová. "Asi nejvíc času jsem tady strávila po porodu syna, nechávala jsme si zpevnit dekolt a poprsí, a pak jsem chodila na programy proti  celulitidě. A myslím že se vyplatilo. Nikdy jsme takhle hladké nohy a zadek neměla," tvrdí Gábina. Všemožné omlazovací programy v salonu krásy na pražském Smíchově opravdu dokáží zázraky.

Taky za poslední půl rok její váha spadla na neuvěřitelných 51 kilogramů. "Bohužel nestíhám cvičit, ale snažím se málo jíst a přestala jsem pít tvrdý alkohol. Když už piji tak jen pivo anebo dobré víno," tvrdí moderátorka, která v TopStar Magazínu na postu moderátorky vystřídala Mahulenu Bočanovou.

Fotogalerie
12 fotografií