"Je to ještě hodně čerstvý, jsme ve fázi poznávání, ale víc o tom nechci mluvit, protože si to nepřeje," řekla Bendová Blesk.cz a pochlubila se novými zlatými prsteny značky Bulgari na pravé i levé ruce. "Od manžela nebo kamarádky jsem je rozhodně nedostala," vtipkovala herečka. Její nový milenec je tak zřejmě zámožný, prsteny rozhodně nebyly jediným darem v začátcích jejich vztahu.

Rozvod s manželem už je v plném proudu, žádost byla podána a nyní se čeká už jen na soud. "Nastala moje nová životní etapa, děti jsou v pořádku a spokojené, asi to tak mělo být. S manželem sice moc nevycházíme, ale tak žádný rozchod není příjemný. Určitě už se k sobě nevrátíme," přemítá Bendová, která v poslední době zhubla a vypadá dobře.

Bendová se objevila na ochutnávce degustačního menu v Café Restaurantu a baru v pražském hotelu Augustine. Alice se umně ujala otevírání ústřic, které pak následně i jedla. "Ústřice miluju. Je to to nejlepší afrodiziakum, podporuje to chuť na sex, chci si to totiž pojistit, aby to dnes večer klaplo," zavtipkovala Bendová, která se svěřila, že bude účinkovat v novém seriálu.

Dalšími hosty na ochutnávce menu byly Monika Žídková, Kateřina Brožová, Marián Vojtko, Gábina Partyšová a akci moderovala Lucie Koňaříková, která spěchala na oslavu čtvrtých narozenin své dcery.

Fotogalerie
14 fotografií