Je vidět, že role přerostla oběma hercům do reálného života. Opálení i ležérní sportovní oblečení obou svědčí o tom, že v Paříži měl nový milenecký pár pouze mezipřistání. Jejich cesta vedla určitě z jiné, teplejší destinace, než je Evropa. Langmajer si zkrátka nedá pokoj. I když se k sobě pár na veřejnosti v příletové hale z opatrnosti moc neměl, společně prožité dny zapřít nemůže. I kufry si dali Langmajer a Málková na jeden vozík a pak odjeli jedním taxíkem.

Po Ivaně Jirešové, s níž se ženatý Langmajer sblížil během natáčení seriálu Ordinace v růžové zahradě, a Adéle Gondíkové, se kterou chodí už téměř dva roky, je to další přítelkyně z řad hereček. Ke svým milostným výbojům má Langmajer už léta v Divadle pod Palmovkou k dispozici garsonku. Tam se uchyluje se svými láskami. Je to romantika jako hrom, protože místnost je malá a nemá ani vlastní sociální zařízení.

Nekonečnými erotickými aférami je už Langmajer pověstný. Přitom herce loni sužovaly vážné zdravotní problémy. Musel kvůli nesnesitelným bolestem na další operaci páteře, kterou si poranil při natáčení filmu Na vlastní nebezpečí. Jen mu trochu otrnulo, už zase vyrazil na zálety. Jeho manželka Kamila musí mít svatozář.

Fotogalerie
9 fotografií