„Smlouva ještě podepsána není, dotahují se poslední detaily ohledně honoráře,“ řekla ve čtvrtek Blesku zpěvaččina manažerka Eva Skallová. A Rolins? Ta se dokonce na soutěž Hlas, která ve světě proslula pod názvem Voice, moc těší. „Na Voice jsem se koukala teď naposledy, když jsem byla v L. A. Byla jsem tím formátem úplně nadšená! Je to interaktivní jak pro soutěžící, tak pro porotce. Vážně se na to doslova těším,“ svěřila se. Postem porotce si je jistý i Michal David a Pepa Vojtek. „Jdu do toho, a s nadšením,“ uvedl David.

„Smlouvu a honorář právě řeší moji právníci. Nebude to jen tak, bude to docela práce a půlroční závazek. Jsem ale rád, že jsem to vzal,“ řekl Blesku i Vojtek, který nabídku porotcovat v Hlasu pečlivě zvažoval. „Nebudou tam vystupovat lidé z ulice, ale zpěváci, kteří už něco umí. Tak jsem si říkal, jestli mi vůbec přísluší je hodnotit. Doufám, že tam nevystoupí nikdo z mých kamarádů, to bych opravdu nechtěl,“ svěřil se lídr skupiny Kabát.

Vojtek by chtěl Tinu

Porota nejdřív sedí ke zpěvákům zády a posuzuje výhradně jejich pěvecké schopnosti. Pak si porotci vyberou své talenty a promění se v jejich kouče. Během tréninků se snaží svěřence dovést k vítězství. „Uvědomil jsem si, že tady u nás rockeři nemají zrovna na růžích ustláno jako třeba sladké hlasy. Došlo mi, že jako porotce budu mít příležitost pomoci právě těm rockerům, a tak jsem to vzal. Natáčení nebudou kolidovat s mými vystoupeními v divadle,“ řekl dále Vojtek s tím, že by ho zajímalo, kdo v porotě zasedne jako čtvrtý. „Já vím o sobě, Michalovi a Daře, ale toho čtvrtého porotce opravdu neznám. K Daře by se hodila Tina. Alespoň by bylo na co koukat,“ směje se.

A možná se mu přání splní. Tina je totiž mezi těmi, pro které nechává Nova hlasovat. Proč se ale stále hlasuje pro Rolins, Davida a Vojtka, když jsou jasní, zůstává záhadou. „Jsou to jména, o kterých uvažujeme. S některými budeme jednat a s některými už v jednání jsme. Vybrat se musí během několika dnů, maximálně do dvou týdnů,“ vyjádřil se k celé věci Vladimír Mužík z Novy.

Fotogalerie
5 fotografií