I když v mnoha lidech panuje přesvědčení, že italská strava je zdravá a dietní, není to tak úplně pravda. Pokud se špagety nebo pizza nejedí v omezeném množství, hodně rychle se to projeví na postavě. A to se bohužel stalo Nikol Štíbrové.

Její poslední účast na narozeninové party jedné gigantické kosmetické značky byla pro mnohé šokovou terapií. V černých krátkých šatech z lesklého materiálu vystavila na odiv svůj pupek s pneumatikou okolo pasu a dvě brady zvýraznila loknami po stranách hlavy. Pokus s kozačkami nad kolena na vysokém podpatku o laní nohy také nevyšel. V tomhle případě je opravdu všechno špatně. Snad jen rudé nehty a rty by prošly bez komentáře.

Proboha, proč Nikol svou nedokonalou postavu nezamaskovala do šatů, které by jí pomohly? A nebo třeba dát na chvíli vale špagetám, makarónům, pizze, tiramisu, bombardinu...

Na 40. narozeninách známé značky, kterou proslavil slogan - "Protože já za to stojím!" se také objevila Martina Gavriely s přítelem Marcusem Tranem a dcerou Jessicou, Jana Doleželová, Dana Morávková, Zlata Adamovská a Martina Pártlová.

Fotogalerie
9 fotografií