"Všichni moc dobře vědí, čím se Simona živila ve Francii. Rozhodně to nebylo modelingem. Každý, kdo ji zná, to moc dobře ví, ale nahlas to nikdo neřekne," řekla v jednom rádiu Martina a o pár dní později se ve VIP zprávách do Krainové opět pustila: "Jako, co si budeme povídat, Simona je zlatokopka. Viděl jí někdo někdy s chudým člověkem?"

A co na to Simona? "Já si myslím, že nemám zapotřebí k této slečně, která už dávno ztratila glanc před celým národem, něco říkat. Nehodlám živit její pidislávu tím, že o ní budu mluvit," tvrdí Krainová.

Válka mezi blondýnami trvá už víc jak rok. Poprvé se modelka do Gavriely pustila, když společně s Ivanou Gottovou začala moderovat VIP zprávy na Primě. "Že si za společnici odsouhlasila ku**u, tak to mi nejde do hlavy. Tato Divnopaní vůbec nepatří na obrazovku televize. V tom nechápu ani Primu," prohlásila Krainová. Tehdy to Martina odmítla komentovat, ale jak je vidno, rozhodně na to nezapomněla. Uvidíme, co ještě z hlav blonďatých krásek vypadne. Ale určitě to nebude moudro, které by se zapsalo do dějin...

Fotogalerie
10 fotografií