Dagmar až po uši zabalenou v čepici na natáčení dovezl vůz. Byla nenalíčená a v taškách si s sebou přinášela nesčetně propriet potřebných k filmování. Musela být velmi unavená, ale přešťastná. Den předtím excelovala v Divadle na Vinohradech jako Roxana v nelehké hře Cyrano!! Cyrano!! Cyrano!! a sklidila nebývale dlouhý aplaus vstoje. „Lidé ji z jeviště nechtěli pustit,“ potvrdil Martin Stropnický, umělecký šéf divadla, který Havlovou, když skončila funkci paní prezidentové, s potěšením do ansámblu přijal.

Podle scenáristy seriálu České televize Ivana Hubače se Dagmar zhostí jedné ze zásadních rolí. Převtělila se do primářky interny Foldynové. A ta právě bydlí ve vile, kde se včera natáčelo a kterou v seriálu zdědila po svém otci. Včera ji tam přišel dokonce navštívit Jaromír Hanzlík alias doktor Jandera, který si zahrál už v Sanitce jedna před 27 lety. A teď se v novém ději seriálového pokračování k záchrance po letech vrátil.

Proč ale Jandera navštívil primářku Foldynovou v její vile? Že by mezi nimi došlo k milostnému poměru? „Tak to vám neprozradím, to by potom televizní diváci nebyli napjatí,“ řekl tajemně scenárista Hubač. Nicméně milostný poměr nevyloučil, takže se zřejmě diváci mají na co těšit.

Fotogalerie
10 fotografií