Na návrhářčino vulgární chování a urážky Blesk.cz upozornilo několik modelek a produkční Zdeňka Rezková, která zajišťovala průběh castingů a následných zkoušek modelů před včerejší (4.října) přehlídkou v Obecním domě.

"Modelky prochází šikanou, nadává jak jsou tlusté a to jsou modelky, které mají konfekční velikosti 34-36. Tato dáma (a teď bohužel dost pochybuji, že si tento titul vůbec zaslouží), prostě nemá slušné vychování," svěřila se Rezková, která si od české návrhářky žijící v Libanonu také vysloužila několik ponižujících urážek.

"Jsem normální ženská krev a mléko, ale to neznamená, že mě musí urážet a řvát na mě: co tady dělá ta ženská, proč tady zabírá půlku místnosti... no vyhoďte ji!!! Je to prostě hnus a tato dáma by se měla naučit slušnému vychování," říká produkční, která se ve světě modelingu pohybuje hodně let, ale takovéhle jednání od žádného návrháře prý ještě nikdy nezažila.

Matragi: Ano, řekla jsem jim, že jsou tlusté

"Ano přiznávám, na holky jsem v zákulisí hodně křičela a je možné, že jsem některé modelce řekla, že je tlustá. Na casting přišlo 150 modelek a všechny chtěly za každou cenu předvádět. Bohužel jich hodně moje šaty nedoplo, tak jsem jim řekla, že je nebudou předvádět, ale ne všechny to hned pochopily. Tvořím haute couture na světové úrovni, a to si vyžaduje tyčkové oblékání," řekla Blesk.cz Matragi.

"V zákulisí tak velké show, co já připravuji, vždy panuje velký stres, zmatky a vše musí být hodně rychlé. Předem všechny upozorňuji, že musí být splachovací, protože hodně křičím a všem nadávám. Ale takhle to prostě ve světě špičkového modelingu chodí," dodala návrhářka, která v Praze otevřela svůj první butik a v Obecním domě slavnostně zahájila vernisáž výstavy u příležitosti 30. výročí.

Fotogalerie
5 fotografií