Olga s Aničkou v poslední době často docházejí do nového dětského areálu v Braníku Kroužky na Vltavě. „Je to krásné místo, které umožňuje maminkám s dětmi spousty zajímavého vyžití, a to jak uvnitř, tak i venku v přírodě. Majitelé mě oslovili s nabídkou spolupráce, na kterou se velmi těším. Děti jsou snad pro každého důležitou inspirací,“ řekla Olga v objektu bývalé Vršovické vodárny v Braníku.

Pro Aničku je to nejlepší

Jiří Menzel Aničku doprovodil na její první hodinu dětské jógy. Poté si dali společně oběd a připojil se i Jaroslav Brabec. Nebylo to ale setkání nikterak výjimečné. Rodinná kolize, během níž se Olga od Jiřího odstěhovala a počala dítě s jiným mužem, je totiž minulostí.

„Anička miluje všechny a je zbytečné, abychom to my dospělí kazili. Nakonec jsme se byli schopni rozumně domluvit – Anička, která je pro nás všechny nejdůležitější, samozřejmě citlivě vnímala napjatou atmosféru, což jí rozhodně neprospívalo. Nakonec fakt, že má kromě maminky i dva tatínky, není v dnešní době zase nic tak výjimečného. Anička je doma u maminky na Smíchově, u tatínka na Vyšehradě a u Jiřího na Hradčanech. Cítí, že ji všichni milují, a ví, jak se věci mají. Daleko horší by podle mě bylo, kdybych jí musela vysvětlovat, proč se nemůžeme vídat pohromadě,“ vysvětluje Olga Menzelová.