Na kameru sice Šárka mlžila, jen se červenala. Když se později zábava na mejdanu v pražském baru rozjela, Šárka se uvolnila a kápla božskou. O zásnubách pak mluvila nadšeně jak ona, tak její o více než dvacet let starší přítel.

Vaňková potvrdila, že zásnuby proběhly během dovolené na Slapech. „Petr tam má loď, a tak jsme tam strávili několik týdnů. Počasí nám sice nepřálo, ale i tak mám za sebou moc krásné léto," řekla Šárka, která byla oděná do šatů podezřele obepínajících její vzdouvající se břicho. Rýsuje se pod nimi snad miminko?

Po ročním vztahu by se vzhledem k zásnubám mladé zpěvačky nebylo moc čemu divit. Zrovna první výročí Vaňková s přítelem Petrem ve středu večer slavili. A bylo to na místě činu, kde se loni seznámili.

„Před rokem se tu konala párty, na které jsem byla v přestrojení za zdravotní sestřičku. Petr měl už tehdy jasný cíl – sbalit mě,“ prozradila Šárka záměr svého snoubence, který se nakonec evidentně povedl, možná i s nečekaným bonusem v podobě dítěte. Svatba je každopádně na spadnutí.

V tuto chvíli to vypadá, že zpěvačka posílá do kopru svou sólovou kariéru a bude se soustředit zejména na budování svého vztahu. „Moje cédéčka by se určitě neprodávala, takže na desku to nevidím, možná jen na singl a klip, ale to je ve hvězdách. Hlavní je pro mě mít krásný vztah s Petrem,“ dodala Vaňková.

Fotogalerie
15 fotografií