Gábina a Klaudia se rozhodly zainvestovat své peníze, které jim díky učinkování v pěvecké reality show přistály v kasičce. A jak jinak tyto finanční prostředky lépe zúročit než exotickou dovolenou? Obě děvčata se proto vydala do oblíbené turistické destinace v Turecku.

To ale ještě holky netušily, jaký rozruch způsobí mezi hladovými mladíky, kteří jsou po mladičkých evropských blondýnkách celí diví. "Ani jedna nejsme zadaná, takže nám nikdo nedělal garde. O to víc na nás Turci doráželi, občas pískali, volali a byli opravdu neodbytní," prozradila Pappová.

Mladá zpěvačka je ale i přesto ráda, že s Gunčíkovou vyrazily a mohly si zpříjemnit začátek léta. Obě dvě zpěvačky se stále ještě vznášejí v oparu slávy, kterou jim pravidelné půlroční účinkování na TV Novya přineslo, a tak si toho měly hodně co říci.

"Jsem moc ráda, že jsem se díky SuperStar mohla s Gábinou seznámit. Není mezi námi žádná rivalita i přesto, že Gábina to v soutěži dotáhla dál," poznamenala ke svému novému přátelství s Gunčíkovou Klaudia.

Fotogalerie
13 fotografií