"Pro mě je to určitě úspěch. Vítěz je přece jenom vázanější a má více povinností. Myslím, že Lukáš ve svých letech a i celkově, tak jak to má v hlavě srovnané, zvládne výhru i ten titul daleko líp," potvrdila Gabriela domněnku Patrika Hezuckého, že druhé místo nemusí být špatný výchozí bod ze soutěže. Na domluvený rozhovor do rádia dorazila překvapivě z vítězné dvojice právě sama Gunčíková, vítěz Adamec totiž pravděpodobně zaspal, kdežto ona prý jela nonstop. "Ze soukromé party jsem jela rovnou sem, Lukáš se sbalil, odjel a už ho není, " dodala se smíchem.

Přestože většina lidí očekávala vítězství Gábiny, ona sama překvapená nebyla. "Já mám asi nějaký šestý smysl, všichni kolem mě byli překvapení a se mnou to vůbec nic neudělalo. Tam byla ledka, ze které jsme vycházeli, a já: Luky, už si jdeš pro šek, všechno bude super! Pak mi dáš dvě stě padesát tisíc a půjdem na nákupy," okomentovala vlastní očekávání a přihlásila se k podílu, který si s Lukášem v případě vítězství slíbili odevzdat jeden druhému.

Video
délka: 02:01.30
360p 240p

Lukáš si nesměl na afterparty Superstar vzít přítelkyni Jan Jedlička

Během jediného týdne byla Gabriela hostem Evropy 2 už podruhé, ve čtvrtek ji Leoš svezl domů a společně si tak užili poslední jízdu ve Ferrari, které Evropa 2 odkoupila do soutěže. Překvapivě ale Gabrielu cesta ve Ferrari a s Leošem příliš nenadchla: "Byla to nuda. Leoš dodržoval předpisy a jeli jsme jenom sto třicet."

Fotogalerie
5 fotografií