Hercova milenka svého muže ze strachu neudala policii. Raději žila dlouhé roky ve stálém stresu. „Bála jsem se, že by mi vzali naše kluky, Tomáš něco takového neustále naznačoval,“ přiznává po letech Monika.

Nakonec do malé obce na Českolipsku přijelo čtyřicet vyzbrojených těžkooděnců a prohledalo celý barák. Odvezli Tomáše do vězení a Monice se ulevilo. Ale jen na čas. „I z vězení mi píše takové skryté výhrůžky. Řekla jsem mu,že dopisy schovávám a že je klidně předložím, aby toho nechal, ale on stejně osočuje moje rodiče,vyhrožuje, že je udá. Oni přitom s ním neměli nic společného,“ zoufá si Monika.

Oldřich Navrátil to, že je manžel jeho lásky ve vězení, ví. „Jsou to nepříjemné věci, ale vím o nich. Monika mi všechno řekla. Dokonce jsem ji nedávno doprovodil až před vězení, když jela Tomáše navštívit. Dovnitř jsem teda ale raději nešel, ale stejně to byl dost stresující zážitek,“ svěřil Oldřich Navrátil Blesku.

Herec by si už kvůli Monice přál, aby se kauza co nejrychleji uzavřela. Probíhají rozvodová jednání. Jenže Monika má obavy, že její muž bude rozvod co nejvíce bojkotovat. Jako ženatý má totiž možná větší šanci na prominutí poloviny trestu.

Fotogalerie
5 fotografií