Rodinné poměry u Krampolů se v médiích často překrucují. Jiří měl prvního syna Tomáše s Janou Snížkovou, později Fořtovou. Byla televizní hlasatelkou a už dlouho žije v Austrálii. S druhou ženou právničkou Hanou, dnes Suvajdičovou, má Krampol syna Jirku, který ale nese příjmení Suvajdič. Třetí žena Marta, která byla modelkou, přivedla do manželství syna Martina z předešlého vztahu. Měli s Jirkou syna Honzu, ale zemřel v pouhých sedmi měsících. A čtvrtá žena Hanka má z prvního manželství syna Petra, právě toho, který udělal z Krampola dědečka už potřetí.

Luisa je za posledních třicet let prvním potomkem ženského rodu, jinak se zdálo, že u Krampolů umí jen kluky! Malá Luisa možná upraví k lepšímu vztahy v rodině. Podle sousedů z Okoře, kde má Jiří Krampol domek, to totiž mezi známým moderátorem a mladými občas vře. Petr s manželkou Eliškou prý ani nepozvali Krampola s Hankou na svatbu, kterou měli letos v lednu.

„Měli to takové skromnější a taky byla zima,“ snažil se věc velkoryse zamluvit herec. Novopečená vnučka třeba všechno napraví.