"Tak co myslíš, co ty a děti? Myslíš, že by to šlo dohromady? U mě biologické hodiny bijí na poplach, jak u tebe?" Ptá se Petr Jany. "Fakt to tak cítíš?" odpovídá mu. "Tak potomka by to chtělo, přece jenom mám na to věk, a ty?" "Ale to nesmíš brát takhle rozumově," rozmlouvá s Petrem Jana.

Petr si však stojí za svým a neustále se Jany vyptává. "Už se probudily nějaký mateřský city?" Vypadá to, jako by si Petr nehledal partnerku, ale také mámu pro své děti. Janu ale dotaz na děti příliš nezaskočil, spíš než o věk jde ale Janě o to, najít si partnera, se kterým by děti mít chtěla.

Fotogalerie
9 fotografií

"Tak když poznáš někoho, s kým by si děti chtěl, tak proč ne. Přemýšlím nad tím, jestli by mi stálo za to, mít s tím člověkem dítě, ne jestli na to mám věk," svěří Jana Petrovi.

Z toho farmář Petr Bušák usoudí, že by se na miminku s Janou dalo zapracovat a svůj vztah by mohli posunout dál. Na společném bydlení na farmě rodičů už se také domluvili, takže by jim nic nebránilo v cestě. "Myslím si, že děťátko by nebyl problém," uzavře Bušák.