Vlasta by si ale moc přál, aby s ním Lenka zůstala už napořád. Dokonce je přesvědčen, že jí bude chybět, pokud odjede. "No z hlediska rozumu se bojím té změny, ale Lence se tu líbí, takže se vší pravděpodobností tady zůstane. Tak teď už to bude jen na ní, jestli se mnou zůstane," přemítá Vlasta Kadeřábek. "Pokud odjede, je možné, že jí budu chybět, ale její pocity stěží můžu odhadnout," dodává.

Lenka si je ale dobře vědoma, že žití na Vlastově farmě nebude žádný med. Hlavně přečkat zimu v dřevěné chatrči bez teplé vody a topení, ji nyní trápí nejvíc. Možná tak zůstane v Olomouci, kde má své vlastní bydlení.

"Přemýšlím nad tím, jestli si neberu moc velké sousto, jak to tak kolem sebe vidím, čekám až přijedu do Olomouce a uvidím, jaké pocity to ve mně vyvolá. Jestli tam nepřijde ten moment, jé, tak konečně jsem tady a jestli si nelehnu do vany a vše si nerozmyslím.. Jde o to, jestli chci ten život změnit, nebo jsou to jen prázdná slova," přemýšlí nad společným životem s Vlastou na farmě Lenka. Nakonec ale dodá: "Kdybych si nemusela zařídit v Olomouci spoustu věcí, tak bych tady zůstala."

Když dojde na loučení, Vlasta má v očích slzy a nechce Lenku vydat moderátorce Laďce Něrgešové, která si pro Lenku přijela. "Já ti ji nedám, Lenka mi tady bude chybět, zvykl jsem si na to, že tady je."

Fotogalerie
8 fotografií