Jiskřit to mezi Adrianou a Hájkem začalo už v prvních dílech show. Johana, která se s Petrem poznala už dříve před natáčením, úplně šílí a nemůže se smířit s tím, že ji farmář odkopnul. Pořád doufá, že se všechno obrátí a ona bude tou vyvolenou. „Nejsem ještě mimo hru,“ myslí si Johana.

Jenže zatímco si ona dělala naděje, Petr se s Adrianou velmi sblížil. „Pořád tě sleduji, jsem z tebe úplně hotový,“ vyznal farmář lásku Adrianě. Ani té není kovboj lhostejný. „Já to tam taky cítím s Petrem,“ řekla budoucí farmářka a s radostí se tím pochlubila i psychicky zhroucené Johaně. „S Petrem jsme se do sebe zakoukali,“ přiznala se Adriana. Johana ji jen chladně odbyla: „Hej? Tak hodně štěstí!“

Velké plány do budoucna

Když jí nová láska farmáře řekla, že přespí v jeho ložnici, popadl ji ještě větší hněv. „Jeden dar jsi už dostal a teď chceš další?“ křičela na Petra. Noc Adriany s Petrem podle Blesku.cz nezůstala bez následků. Blesku.cz se podařilo zjistit, že vztah mezi Petrem a Adrianou pokračuje i dál po skončení show. Dokonce spolu čekají dítě. „Miminko by se mělo narodit v létě a oba se už na potomka hrozně těší,“ řekl Blesku.cz přítel farmáře.

Fotogalerie
9 fotografií