"Po zdravotní stránce je to teď o něco náročnější, musím být víc opatrná, hodně odpočívat, nemůžu třeba cvičit a podobně. Jinak jsou ale ty klasické těhotenské problémy stejné, jako když jsem čekala Sofinku. Každé období s sebou něco nese, ať už to jsou bolesti zad, nevolnosti, migrény nebo třeba otoky," přiznává Romana, ale hned dodává: "Rozhodně si ale nestěžuji. Myslím, že skoro každá maminka pro ten malý velký zázrak ráda podstoupí cokoli. A zázrak to vážně je!"

Na rozdíl od prvního těhotenství se v tom druhém manželka producenta Petra Jákla ještě ani jednou neukázala ve společnosti. Když přislíbila účast na charitativním free style z.u.m.b.a. maratonu, akce s podnázvem Zapojme svaly pro Karolínku, všichni byli natěšeni. Bohužel jen pár hodin před začátkem akce, Romana svou účast kvůli nemoci zrušila.

"Sama jsem maminkou tříleté Sofinky, takže se mě případ Karolínky Hájkové osobně dotýká. Moc jsem se těšila na setkání s ní i s rodiči, které obdivuji nejenom pro jejich vnitřní sílu. I zdravé dítě dá někdy zabrat, je to ale nesrovnatelné s Karolínkou, která je na pomoc rodičů plně odkázána. Bohužel jsem nemocná a musela jsem zůstat doma," omluvila se Jákl Vítová.

Na charitativní akci, kterou pořádal choreograf Petr Kříž se celkově vybralo 90 941 Kč. Největší částku, třicet tisíc korun, věnovala Karolínce kapela Walda Gang. Výtěžek bude věnován na nákup speciálního kočárku pro handicapované, houpačky, léků a na podporu asistentky Karolínky v mateřské školky.

Fotogalerie
6 fotografií