„Holkám je sedmnáct a osmnáct let a jsou v tom nejnebezpečnějším věku. Samozřejmě že chtěly každý večer na diskotéku a my na ně do dvou do tří ráno čekali, až se vrátí a do té doby zažívali šílený strach. Holky jsou nádherné a nikdy nevíte, co se může stát a ještě navíc v cizině,“ líčí Margita.

Jedna z nich navštívila manžele i v Praze a ti ji tady připravili hned dvě překvapení. „Štefan ji vzal na Carmen s Luckou Bílou, sám to ještě také neměl možnost vidět a byli oba nadšení. No a já jí pak ještě splnila velkou touhu nechat se ostříhat od mého kadeřníka Oskara,“ říká Zagorová.

Fotogalerie
8 fotografií

Slavný pár se zdrží v Praze jen chvíli, Hana má za sebou úspěšný recitál v Divadle Kalich, Štefana čeká v neděli koncert ve Španělském sále Pražského hradu s hostem Kateřinou Šmídovou Kalvachovou za klavírního doprovodu Katariny Bachmanové. Je prvním ze série galakoncertů, na nějž zbývá už jen pár vstupenek a ty budou k dostání na Hradě. Za organizací stojí impresário Jiří Kováč, jenž v průběhu roku slibuje další naše i zahraniční hvězdy.

Štefan Margita se v Praze v letošním roce představí poprvé a naposledy. Pak už vyráží do světa. „Čeká mě Madrid, San Francisco, kam se mnou na celý měsíc jede i Hanka, Santiago de Chile, Mnichov, New York a další, protahuje se to až do roku 2013. Na jeden koncert v Praze ale ještě myslím, před Vánocemi v Kalichu. Bylo to něco jiného než na co jsem zvyklý a já mám rád všechno, co je jiné. Bylo to intimní, mělo to atmosféru, publikum bylo na dosah, to se mi moc líbilo,“ uzavírá Margita.