"Prstýnek jsem koupil v Praze a byl hodně drahý. Mluvit o jeho ceně mi vůči Sandře přijde velmi netaktní. Když někoho milujete a chcete si ho vzít, tak rozhodně neřešíte cenu," řekl Blesk.cz producent Nejedlý. Podle velikosti diamantů je zřejmé, že stál hodně přes sto tisíc korun.

Dva měsíce před požádáním o ruku, které proběhlo na Silvestra na Srí Lance, Honza potají zjišťoval velikost jejího prstu.

"K ročnímu výročí jsem Sandře dal prstýnek, který si musela hodně zmenšit. Dva měsíce před odletem na dovolenou jsem okolo ní nervózně běhal a čekal, až si ho sundá z prstu, abych ho mohl obkreslit a rozměr dát zlatníkovi. Naštěstí si ho sundává před natáčením, takže všechno klaplo," usmívá se Honza, který se se Sandrou dal dohromady na filmovém festivalu v Karlových Varech v roce 2008.

Ano si řeknou na zahradě

Milenci spolu prakticky od první chvíle žijí ve společné domácnosti. Strávili spolu několik dovolených a nemají problém spolu i pracovat.

"Byl jsem už dvakrát ženatý, naposledy jsem se rozvedl před čtrnácti lety, a zařekl jsem se, že se už nikdy neožením. Ale teď poprvé cítím, že vztah se Sandrou je na pořád a že se už stoprocentně nikdy nerozvedu. Už to, že jsem o ruku žádal poprvé, je pro mě hodně zásadní," tvrdí producent, který má z předchozích vztahů dceru Alžbětu (19) a šestiletého syna.

Páreček ještě svatbu neplánuje, ale představu už mají jasnou. "Určitě se budeme brát v létě. Měla by to být zahradní party, kde všechno proběhne. Obřad, oběd i mejdan, který se protáhne až do rána," plánuje nastávající manžel známé herečky.

Nejedlého letos kromě svatby čeká hodně pracovních povinností. S Radkem Johnem dokončuje pokračování snímku Bony a klid a se scénáristou Robertem Geislerem pohádkový seriál pro děti a dospělé. Oba projekty by se letos měly realizovat.

Fotogalerie
4 fotografie