Andělský - Pavlína Němcová (35)

Kalendář

Pro modelku a herečku je druhým domovem Paříž a tak není divu, že snímky z jejího vůbec prvního kalendáře vznikaly právě v její milované Paříži.

Kontroverzní - Diana Kobzanová (28)

Kalendář

Jeden z nejdiskutovanějších kalendářů na příští rok má na svědomí dlouhonohá kráska. Kromě zabíjení prasat, škubání peří nechybí ani nahota.

Železničářský - Agáta Hanychová (25)

Kalendář

Svoje tělo na příští rok propůjčila zlobivá modelka Českým drahám. Kupodivu se neodhalila a místo toho rozverně pózovala v prostředí kolejové dopravy.

Kubánský - Jana Doleželová (29)

Kalendář

Rok co rok modelka vymýšlí nový a nový kalendář. Tentokrát se rozhodla pro černobílé snímky z prostředí Kuby.

Smyslný - Andrea Verešová (30)

Kalendář

V několika podobách se předvedla slovenská modelka, která při focení zaúkolovala hned tři fotografy. A výsledek stojí za to, Andrea působí velmi sexy.

Dráždivý - Tereza Kerndlová (24)

Kalendář

Romantická zpěvačka se v Amsterodamských ulicích převtělila do drsné dominy. Jejím nejčastějším outfitem bylo spodní prádlo a podvazky.

Adrenalinový - Eliška Bučková (21)

Kalendář

I při obtížném pózování v deseti metrech nad zemí vypadá Eliška velmi sexy. Náročné focení ve stylu akční hrdinky Lary Croft zvládla na jedničku.

Metropolitní - Michaela Ochotská (25)

Kalendář

Ve svém kalendáři dala vyniknout maďarské metropoli. Moderátorka je velkou odpůrkyní fotografií od moře a je také jednou z mála, která na fotkách neodhalila svoje tělo.

Taťána Kuchařová (22) - Kočovný

Kalendář

Miss World 2006 se představila tak jak ji doposud nikdo neznal, jako holka od kolotočů. Akrobacie, jízda na koni nebo cikánský tanec jí nebyly cizí.