Princezna Jasněnka se musí hodně otáčet. I když je Míšin současný partner a otec jejich malého syna Roman Holomek (52) úspěšný podnikatel, dluhy za Pomeje platit nemíní. Michaela to po něm ani nežádá. „Vy byste snad chtěl platit dluhy za úplně cizího člověka?“ odpověděla herečka na dotaz Blesku sama otázkou.

Třináctileté manželství s producentem Pomeje ji přišlo hodně draho, důsledky si nese dodnes. Musí si prý ale pomoct sama, protože rozhodně nehodlá zatahovat milovaného muže svého života do osobních problémů. Zdá se, že soudní tahanice kolem peněz snad nikdy neskončí. „Už šest let chodím kvůli Jirkovým dluhům k soudům,“ přiznala Kuklová hořce.

Fotogalerie
5 fotografií

Přesnou částku, kterou by měla za svého exmanžela zaplatit, ale herečka odmítla sdělit. „Věřte ovšem, že ta suma by pro mě byla likvidační,“ ujistila herečka. Musí proto vydělávat, i když by raději byla doma s Románkem. Proto také Michaela nastoupila do Ordinace v růžové zahradě 2, kde se denní honoráře mohou vyšplhat přes deset tisíc korun. Už v létě přijala Kuklová také roli ve filmu Sejít z cesty a nyní kývla na nabídku Novy.

A co na to Pomeje, který nasekal dluhy s filmem Andělská tvář? „Je to nesmysl! O ničem takovém nevím, že by Míša měla platit moje dluhy,“ brání se Pomeje. To popírá i jeho právník. „Celou kauzu znám nazpaměť a můžu prohlásit, že paní Kuklová za mého klienta žádné dluhy nesplácí,“ prohlásil producentův advokát Michal Vondráček.