Zvětšenou fotografii dala Adamovské jako dárek fotografka Lenka Hatašová, se kterou herečka nafotila několik sexy snímků do autobiografické knihy od Jakuba Hladkého. Snímek pojmenovala Gold Fatale. "Až to uvidíte, tak pochopíte, proč jsme ji se Zlatou takto pojmenovaly," řekla fotografka Lenka Hatašová.

Při focení odhodila zábrany

Adamovská ve své kariéře nikdy nenafotila odvážnější snímky a k takovému kroku se odhodlala až nyní. Jelikož si ale s fotografkou sedly a při focení panovala uvolněná atmosféra, Zlata odhodila zábrany a nechala se unášet objektivem fotoaparátu. "Při focení jsme prostě blbly, měla jsem dobrou náladu a tak vznikla i tahle fotografie, rozhodně to nebyl záměr a ani se neobjevila v mé knize," podotkla Adamovská, která už dávno zapomněla na manžela Radka Johna a starosti s rozvodem.

Fotogalerie
13 fotografií

Se mnou omládnete

Na slavnostní křest jí přišel podpořit a předat velký pugét i herecký kolega z Ordinace v Růžové zahradě Petr Štěpánek se sestrou Janou. Spolu s ním a hercem Janem Kanyzou poté Zlata pokřtila knížku šampaňským. Na akci jí také přišla zazpívat zpěvačka Marta Kubišová.

Při psaní knihy se spisovatelem Jakubem Hladkým se Adamovská skvěle pobavila a přiznává, že společnost mladého muže jí dělala více než dobře. "Neustále jsme se smáli, tím vyzývám chlapy, přijďte za mnou a omládnete se mnou smíchem," dodala s úsměvem oblíbená česká herečka Zlata Adamovská.