„Nechal jsem si ho přivézt z Anglie,“ prozradil herec Blesku. „Neberu to auto jako nějaký luxus, spíš je to rarita. Je vyrobený v roce 1968 a už má automatickou převodovku a automatické otevírání oken,“ pochlubil se Trávníček. Cenu, za kterou auto pořídil, ale odmítl prozradit.

Pohledný veterán vyžaduje prostornou garáž a na mytí citlivé ruce a měkkou kozinku. Žádná myčka a její hrubé kartáče. „Naštěstí mám kamaráda, který se v tom vyžívá, takže mi ho sem tam umyje. Myslím, že touha vlastnit rolls je v každém chlapovi. Třeba si ho užiju a pak mě to zase přejde, nevím,“ svěřil se Pavel s tím, že si pečlivě vybírá, co si vezme do auta na sebe.

S rolls roycem parkuje na Václaváku

Zatím si svého mazlíčka stále ještě zálibně prohlíží a objevuje stále nové a nové zajímavosti. „Všechno je ruční práce. Dostal jsem podrobný plánek všech dílů. Paráda,“ libuje si herec. A ještě víc si pochvaluje spotřebu. Prý nejde přes 16 litrů na 100 kilometrů. Čtenář Blesku Pavla vyfotil, jak s rollsem parkuje na pražském Václavském náměstí. Ukazoval interiér vozu své přítelkyni Monice Fialkové.