Jan Kraus posadil Krainovou vedle rybáře Jakuba Vágnera, který je bratrem Simonina současného manžela Karla Vágnera mladšího. Show se tedy změnila v milou rodinou sešlost. Posledním hostem pak byl jogín Joseff Michálek, který přežil indické vězení.

Čerstvě vdaná a těhotná Simona Krainová hned v úvodu pořadu vysvětlila, proč zvolila utajenou svatbu. Prý se chtěla vyhnout fotografům z bulváru. Kraus ji v tom podpořil a bylo na něm vidět, že bulvární média také nemusí.

Když ale začal Kraus se Simonou probírat její bývalé milence, objevila se za ním fotografie, které vévodilo obrovské logo našeho serveru. Kraus tedy dal jasně najevo, že ačkoliv bulvár rád nemá, jeho vztah k Blesk.cz je hodně pozitivní. Jak si to vysvětlit? Možná, že sarkastický moderátor nepočítá Blesk.cz mezi bulvární média! Jisté je, že Kraus odvedl v propagování našeho serveru kvalitní práci!

Fotogalerie
4 fotografie

A co řekla v pátek večer Simona? Přiznala se, že sleduje rybářské úspěchy svého švagra, odmítla kydat špínu na Jirku Hudlera a raději prozradila, že z každého vztahu si odnáší to pozitivní a nastínila svou budoucnost - prý jednou možná bude předvádět XXL modely. (VIDEO ZDE)