Čtvrtek 7. prosince 2023
Svátek slaví Ambrož / Benjamín, zítra Květoslava
Oblačno, sněžení 0°C

Anna K.: Spadly jí horečky, začala zpívat

/
 • Anna K. vystoupila na charitativním koncertu v pražském Divadle Ypsilon
  Anna K. vystoupila na charitativním koncertu v pražském Divadle Ypsilon (Mediafax.cz)
  4. září 2010 ● 07:35

  Zpěvačka Anna K. (44) sice musela odvolat jeden koncert, když ji vyděsily vysoké horečky, ale už zase vystupuje. „Bála jsem se zápalu plic, který se u nás v rodině pohyboval, ale naštěstí šlo jen o virózu, která odešla tak rychle, jako přišla,“ oddechla si Anna K., která má po léčení rakoviny prsu pořád sníženou imunitu.

  Ve čtvrtek poprvé po nemoci opět vystupovala na charitativní akci pro Liberecký a Ústecký kraj.

  „Vybrala jsem si speciálně písničky, které mě nabíjí optimismem. Takže s panem Jiřím Suchým jsem zpívala svoji dětskou písničku ze Semaforu Ptáček jarabáček, která mě vždycky povzbudila v těžkých chvílích, a s Tomášem Klusem jeho skladbu Marie, protože on je člověk, který šíří optimismus do všech světových stran,“ řekla Blesku zpěvačka.

  V nejbližší době ji čekají další koncerty, které vyvrcholí v listopadu ve velkém sále pražské Lucerny. Zahájila také kampaň s názvem Chceš žít jako já?, která má upozornit ženy, aby nezanedbávaly prevenci rakoviny prsu.

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 5

fiat: zrovna tak by jsi mohl řídi typu Rolinc, atd. Anna K. je dobrá zpěvačka, ale dnes se používá pojmenování celebrita často zbytečně. Jednak proto, že se slavného nebo slavnou osobu v reálu nejedná /partnerka slavného, nebo jedinec z nějaké reality show není slavný,možná chvíli si ho pamatujeme,ale není proč,takže z hlavy vypadne/ A taky proto, že náš jazyk je bohatší než většina jiných jazyků, tak nepřejímejme. Čapek s oblibou ymýšlel nová slova a předváděl kolik máme výrazů pro jednu a tu samou věc nebo činnsot. Škoda,že asi Čapkové tady už zcela vymřeli.....Bartošová je malá hvězdička, ale dostávala Zlaté slavíky a má několik věcí,které se hrají docela oprávněně po celé roky.Ty jsi tak ošklivý,že žárlíš na přirozeně krásnou ženu? Copak se jí ty umělé panny,kterých je většina / tu nos, tu prsa/ dají rovnat? Příkladem je Dolly Buster. Umělá květina vedle prosté ,přírodní , a tančící v silném větru.....

(05. 09. 2010 17:26)

quasimodo: Tak tohle je opravdu nase celebrita. Zarici hvezda. Klobouk dolu Anno a drzim palce. Kam se na Annu hrabou pseudo hvezdy typu bartosky a spol.

(04. 09. 2010 14:42)

matyldamatylda:

(04. 09. 2010 12:08)

anasyi:

(04. 09. 2010 10:59)

kalichmann: Luci, jasně, vybírej si místa kde Ti bude dobře a zpívej jenom co chceš ale zpívej !!

(04. 09. 2010 10:49)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy