Přestože jí dávají chemoterapie pořádně zabrat, na jevišti je Anna K. profík a nenechá na sobě znát žádnou slabost. A to na pódium vyšla jen pár hodin poté, co jí do těla dokapala další dávka chemoterapie. Anna K., která kašle na paruky a šátky a holou hlavu bez vlasů neřeší, po ní byla oteklá, zejména v oblasti krku. To byl také hlavní důvod, proč si Anna K. nepřála být fotografována. „Během koncertu Anny K. platí přísný zákaz focení. Je to přání Anny K., prosíme, abyste to respektovali,“ řekli před koncertem pořadatelé. Před pódiem stálo několik bodyguardů, kteří fotografy odrazovali.

Čtyři přídavky bez známky únavy

Koncert byl kvůli ranní chemoterapii o hodinu posunutý. O to větší ovací se od nedočkavých fanoušků Anně dostalo. A rozhodně zaslouženě. Z jejího vystoupení byli fanoušci tak nadšení, že ji nechtěli pustit z pódia. Na celodenní hudební přehlídce, která byla jednou z mnoha doprovodných akcí Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, krom plánovaného setu písniček dala i čtyři přídavky.

„Tak já už musím končit, abyste se vůbec dočkaly Anety Langerové,“ pronesla žertovně Anna K., když se téměř po hodině na jevišti loučila. K autu se pak nechala odvést od organizátorů skrytá pod bundou, aby na ni nemohly sluneční paprsky.

Bitka fotografů s ochrankou

Jedinou šmouhou na příjemném odpoledni tak nakonec byl konflikt ochranky s fotografy. Fotoreportéři požadavek zpěvačky respektovali a nefotili zpěvačku přímo, ale z projekčního plátna. Přesto se strhla bitka s ochrankou, která se ve značné početní převaze snažila jednoho z fotografů přimět smazat všechny snímky a nebo mu rovnou vzít fotoaparát.

Fotogalerie
4 fotografie